วันที่ 01/04/2024
UZBEKISTAN CUP
12:30
FarDu FerganaChigatoy AUSTRALIA NEW SOUTH WALES WOMEN PREMIER LEAGUE
12:52
FNSW Institute (W)APIA Leichhardt FC (W) 13:00
Sydney University [W]Illawarra Stingrays [W] 13:00
Macarthur Rams [W]North West Sydney Koalas [W] REGIONAL LEAGUE A
13:40
RogachevMozyr AUSTRALIA - NPL VICTORIA
14:00
Oakleigh CannonsDandenong Thunder RUSSIAN CHAMPIONSHIP. NATIONAL STUDENT FOOTBALL LEAGUE
14:00
PIU SaratovTGU Tambov ITALY SERIE A
17:30
BolognaSalernitana POLAND - EKSTRAKLASA
17:30
Puszcza NiepolomiceRadomiak Radom RUSSIA PREMIER LIGA
18:00
Dynamo MoscowFC Rostov BELGIUM - JUPILER PRO LEAGUE
18:30
Cercle BruggeClub Brugge ENGLAND - CHAMPIONSHIP
18:30
LeicesterNorwich DENMARK - SUPERLIGAEN
19:00
FC CopenhagenBrondby NETHERLANDS - EERSTE DIV
19:30
EmmenFC Groningen NORWAY - ELITESERIEN PLAY-OFFS
19:30
FredrikstadBodo/Glimt ITALY - SERIE B
20:00
ComoSudtirol Alto Adige 20:00
LeccoCittadella 20:00
Nuova CosenzaBrescia 20:00
ParmaCatanzaro 20:00
PisaPalermo 20:00
SpeziaAscoli 20:00
VeneziaAC Reggiana 1919 ITALY SERIE A
20:00
CagliariVerona 20:00
SassuoloUdinese POLAND - 1ST DIV
20:00
Zaglebie SosnowiecGKS Katowice POLAND - EKSTRAKLASA
20:00
Stal MielecLech Poznan BULGARIA - SECOND LEAGUE
20:30
Yantra GabrovoMontana DENMARK - SUPERLIGAEN
21:00
FC MidtjyllandFC Nordsjaelland ENGLAND - CHAMPIONSHIP
21:00
CoventryCardiff 21:00
Stoke CityHuddersfield Town ENGLISH NATIONAL LEAGUE
21:00
AltrinchamOldham Athletic RUSSIA FIRST LEAGUE
21:00
Kuban KrasnodarDynamo Makhachkala ROMANIA - LIGA 2
21:30
FK Csikszereda Miercurea CiucCSC 1599 Selimbar POLAND - 1ST DIV
22:30
Motor LublinGKS Tychy POLAND - EKSTRAKLASA
22:30
Widzew LodzKorona Kielce DENMARK - SUPERLIGAEN
23:00
Silkeborg IFAGF Aarhus ITALY - SERIE B
23:00
CremoneseFeralpisalo ITALY SERIE A
23:00
LecceAS Roma BELGIUM - JUPILER PRO LEAGUE
23:30
GenkSaint Gilloise ENGLAND - CHAMPIONSHIP
23:30
IpswichSouthampton วันที่ 02/04/2024
ISRAEL - PREMIER LEAGUE
00:00
Hapoel JerusalemHapoel Tel Aviv PORTUGAL - SEGUNDA LIGA
00:00
MafraTorreense NORWAY - ELITESERIEN PLAY-OFFS
00:15
VikingSarpsborg 08 ROMANIA LIGA 1
00:30
Dinamo BucharestPetrolul Ploiesti HUNGARY - NB II
01:00
Gyori ETOBFC Siofok POLAND - EKSTRAKLASA
01:00
Gornik ZabrzeLegia Warsaw ITALY - SERIE B
01:30
SampdoriaTernana FRANCE - LIGUE 2
01:45
AjaccioAuxerre ITALY SERIE A
01:45
Inter MilanEmpoli ENGLAND - CHAMPIONSHIP
02:00
LeedsHull City SAUDI ARABIA - PREMIER
02:00
Al-Ahli [KSA]Al-Ittihad Jeddah SPAIN LA LIGA
02:00
VillarrealAtletico Madrid PORTUGAL - PRIMEIRA LIGA
02:15
PortimonenseBraga